«Забелов жалпы білім беретін мектебі» КММ-де «Қош келдің, Әз Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

20 наурызда мерекелік концерт қойылып, одан кейін мереке ұлттық ойындардан жарыстармен және ұлттық тағамдар жәрмеңкесімен жалғасты. Мектеп оқушылары мен ауыл жастары арқан тартыс, гір тасын көтеру, армреслинг, теннис, волейболдан күштерін көрсетті.
Ауылдастарына дәмді палау, ұлттық тағам «Наурыз көже», бауырсақ, самаурыннан шай ұсынылды. Қонақтар риза болды.
Іс-шараның демеушілері Забелов ауылының әкімі М.С.Тұрабаев және «Бақытты балақай» АЖ директоры Ізтаев Ж.М. алғысымызды білдіреміз.