Наурыз мейрамын мерекелеу аясында барлық өңірлерде «Қазақстан халқына» ҚҚ жаңа маусымы басталды. «Қазақстан халқына» Қоғамдық Қоры 2022 жылдың қаңтарында ел президенті Қасым-Жомарт Кемелұлының тікелей тапсырмасы бойынша құрылды.
«Жаздық жолдама» жобасы жазғы каникул кезінде 5-8 сыныптардың 20 мың оқушысы үшін зияткерлік және шығармашылық дамумен демалысты қамтамасыз етеді. Қордың Қамқоршылық кеңесі бекіткен бюджет 2,1 млрд. теңгені құрайды.
Бұл қайырымдылық жобасы оқуда үздік көрсеткіштерге ие (үлгерімі және пәндік олимпиадаларға, пікірталастарға қатысуы) және мектептің қоғамдық өміріне белсенді қатысатын орта сынып оқушыларын қолдауға және ынталандыруға бағытталған.
Салтанатты жиында Забелов ауылының әкімі Мұрат Серікбайұлы Тұрабаев Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Жітіқара ауданының білім бөлімінің Забелов жалпы білім беретін мектебі» КММ директоры Р. Ж. Бисикеевке жазғы сауықтыру лагерінде демалуға 6 жолдамаға сертификат табыс етті.